Hakkımızda

Yüksel Demiryolu Neler Yapıyor?

Şirketimiz 9 yılı aşkın süredir yurtiçinde ve yurtdışında sürdürdüğü yükselen başarı grafiğinde, öncelik olarak belirlediği doğru, ciddi, pratik, kaliteli ve kalıcı hizmet sunumundan asla ödün vermemiş ve tüm faaliyet alanlarında daima zirveyi hedeflemiştir.

Özellikle son yıllarda gösterdiği başarılı faaliyetler sonucu elde ettiği mükemmel yükselişin ve hızlı büyümenin sonucunda kurumsallaşmayı hedefleyip bu hedefle aile sıcaklığının yanı sıra takım anlayışı ve işbirliği ile yoluna devam etmektedir.

Faaliyetlerinde insan gücü ve ürün yelpazesi kalitesinden asla ödün vermeden, yaratıcılık ve ekip ruhunu en üst düzeyde kullanarak doğru rüzgârları yakalamış olup kendisinden hizmet almak isteyen kurum ve kuruluşlara bu anlayış çıtasını sürekli yükselterek hizmet sunma kararlılığındadır.

Misyonumuz

Türkiye ve yurt dışında, özellikle ortadoğu ülkeleri başta olmak üzere, yakın ilişkiler kurmak, ticaret, inşaat ve enerji alanlarında faaliyetleri başlatmak ve geliştirmek.

Vizyonumuz

- Etkin ve teknolojik çözümler üretmek
- Yenilikleri sürekli takip etmek
- Müşterilerimize ekonomik ve kaliteli hizmet ve ürün sunmak, yüksek nitelikli insan gücünü küresel standartlarla kurumsallaştırarak, sektöründe önde gelen kurum olmak.

Değerlerimiz

- Erdemli, dürüst ve güvenilir olmak
- Şeffaf olmak, etik değerlere inanmak
- Topluma, çevreye ve iş ortaklarına karşı sorumluluklarını yerine getirmek
- Mükemmeliyetçi, gelişme odaklı, kaliteli hizmet anlayışını benimsemek, müşteri ve tüketici odaklı, saygılı hizmet sunmak, ekip çalışmasına inanmak.


Top